imieniny Bonifacego

5 czerwca, w tym dniu…

… imieniny obchodzi Bonifacy, Dobrociech, Doroteusz, Ferdynand, Genadiusz, Hildebrand, Hildebranda, Igor, Jakub, Nikanor, Nikanora, Waleria, Walter i Zenaida.

Na spotkanie* w Pensjonacie Anna zaprasza Was nikt inny jak:

Solenizant gwarantuje:

  • dobrą muzykę do tańczenia,
  • świetną zabawę do białego rana,
  • przekąski i ciepłe dania w postaci bufetu szwedzkiego,
  • piwo, wino, wódkę sprzedawane w barze,

Imprezę poprowadzi jeden z najsłynniejszych na Roztoczu DJ Qutnik.

Zrzutka na prezent dla solenizanta ? – 65 zł od osoby.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego …

Zarezerwuj miejsce już teraz

☎️

?

?Zobacz to wydarzenie na facebook


W tym dniu obchodzony jest też Światowy Dzień Środowiska, Jest to najważniejsze i najszerzej obchodzone i jedno z najstarszych świąt ekologicznych. Zostało ustanowione w 1972 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Co roku obchody organizowane są w ponad 100 krajach, w tym także w Polsce.

Światowy Dzień Ochrony Środowiska ma na celu uświadomić nam główne problemy ekologiczne naszych czasów oraz zachęcić do poszukiwania na nie rozwiązań.


*Od 28 maja będzie możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej wewnątrz (np. w restauracji). Będzie obowiązywał limit osób – max. 50. Tego typu wydarzenia będą mogły odbywać się w ścisłym reżimie sanitarnym. Obowiązuje dystans między stolikami (zajęty może być co drugi stolik, odległość między stolikami musi wynosić co najmniej 1,5 m – chyba, że znajduje się między nimi przegroda o wysokości co najmniej 1 m, licząc od powierzchni stolika).

Do liczby osób nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Źródło


#imieniny #swiatowydziensrodowiska2021 #annazwierzyniec